O mnie

❤️Witaj:-) Cieszę się że trafiłaś / trafiłeś na moją stronę. Być może okaże się w czymś pomocna? Ponoć każdy z nas zawsze znajduje we właściwym czasie to, czego potrzebuje … lub też to coś znajduje jego 🙂

Psychologia to potężna nauka o człowieku; o jego potrzebach, motywacji do działania i do niedziałania, o źródłach jego wewnętrznej siły, a także przeróżnych mechanizmach psychologicznych leżących u podłoża naszych zachowań i jakości naszego życia. I tą wiedzą psycholog dzieli się z klientem, żeby on też mógł wiedzieć o sobie więcej.

🌻A psycholog to nie ktoś, kto zajmuje się naprawianiem „zepsutego” człowieka, ale ktoś, kto wierzy ( bo wie ) w jego ogromny potencjał do zmiany, czy do naprawienia tego, co w jego życiu nie działa za dobrze. Wiedza psychologiczna odpowiednio zastosowana przez klienta może zmienić jego życie o 360 stopni, jeśli tylko klient będzie chciał ponaprawiać to, co mu się zepsuło, lub też całkiem to wyrzucić ze swojej rzeczywistości.

🍀Moim celem jest pomaganie moim klientom w uświadomieniu sobie, że powinni dokładać wszelkich starań, aby podnosić jakość swojego życia, czuć się dobrze w swoim świecie i dbać o siebie. Bo wiem, że kiedy po latach patrzymy wstecz na swoje życie, najbardziej żałujemy tego, czego nie zrobiliśmy… dla siebie ❤️ Kiedy zadbasz o siebie i staniesz się dla siebie najważniejszy, będziesz wiedział co w Twoim życiu nie sprawdza się za dobrze i będziesz miał siłę, aby to zmienić.
Nie można pozwalać na to, aby troski i zmartwienia dnia codziennego determinowały nasze życie. Trzeba rozprawiać się z tym wszystkim na bieżąco. Nie zostawiać na później, nie czekać aż samo się załatwi, nie pozwalać aby drobne problemy, które można rozwiązać, urastały do rangi dramatów. Wiem, że każdy człowiek potrafi naprawić własną rzeczywistość tak, aby być szczęśliwym i w głębi Duszy doskonale wie co ma zrobić, żeby tak właśnie było.
🌻A do psychologa idzie „tylko” po (swoją) Siłę. 

Pamiętaj, że jeśli nie sięgniesz po to czego pragniesz, nie dostaniesz tego. ❤️

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Ksenia Dąbrowska Nowak