O mnie

Witam Cię na mojej stronie.

Jestem psychologiem i coachem. Ukończyłam magisterskie studia psychologiczne (UMCS), Międzywydziałowe Studia Komunikacji Społecznej (UMCS), oraz podyplomowe studia dokształcające z zakresu skutecznych metod pracy nad zmianą Coaching i Mentoring (UMCS).

Moja praca zawodowa opiera się głównie na pracy z przekonaniami jakie gromadzimy przez całe życie budując z nich mapę świata. To dzięki nim wiemy co jest możliwe, a co nie… Wielu z nich jednak sobie nie uświadamiamy i te właśnie nieświadome obszary mają największy wpływ na nasze życie. Często nie rozumiemy dlaczego chcemy czegoś, a wciąż doświadczamy czegoś zupełnie przeciwnego? Warto wtedy pamiętać, że świat zewnętrzny jest tylko lustrem dla tego wszystkiego co nosimy w sobie…

Żeby zatem zmienić swoje życie na lepsze, trzeba poukładać wewnątrz siebie to w czym zazwyczaj nie upatrujemy przyczyny problemów i wyzwań dnia codziennego. I tak jak pisał Carl Gustaw Jung: “Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to  przeznaczeniem…”

Dlatego jeśli chcesz mieć szczęśliwe, udane, pogodne, dostatnie życie, sam musisz najpierw być ze sobą szczęśliwy ❤️

Zapraszam Cię do STREFY ZMIANY.

Pamiętaj, że świat zaczyna się w głowie 🌻

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Ksenia Dąbrowska Nowak.